Wystrzałowe hobby

Wielu amatorów strzelectwa poszukuje rad i wskazań co do sprzętu, który ma wysoką jakość przy niewielkiej cenie. W tym artykule omówię trzy najlepsze wiatrówki w cenie do trzystu złotych. Zapraszam do zapoznania się z artykułem.

Wiatrówka Crosman C11 4,5 mm

Wspomniany  w podtytule model to najmocniejsza wiatrówka pistolet bez zezwolenia. Jest to też swoista legenda, która wypada najlepiej pod względem stosunku ceny do jakości. Za cenę stu osiemdziesięciu ośmiu złotych mamy tu zasilany dwanaście gramowym nabojem CO2 magazynek, dobre przyrządy celownicze oraz magazynek na osiemnaście śrutów. Ponadto prędkość początkowa 146 metrów na sekundę orz niewielka waga stanowiąca niecałe pół kilograma podnosi wartość omawianego pistoletu.

pistoleta Beretta - model wiatrówki

Wiatrówka Shadow 4,5 mm

Kolejną wiatrówką mieszczącą się w prezentowanej kategorii CZ 75 P-01 Shadow 4,5 mm. Ten pistolet kosztuje około dwustu dziewięćdziesięciu pięciu złotych i na pewno wart jest ceny. Sprawny, automatycznie przeładowywany magazynek, mieszczący dwadzieścia jeden nabojów posłuży bezawaryjnie wiele lat. Światłowodowa muszka zwiększa celność i podnosi walory estetyczne pistoletu.

Bersa Thunder 9 PRO

Kolejnym dobrym sprzętem strzeleckim w cenie do trzystu złotych jest pistolet Thunder 9. Jego zaletami są brak odrzutu, pojemny magazynek i możliwość montażu laserowych przyrządów celowniczych. Sprzęt ma też jednak wady takie jak mała energia początkowa. Jednak za cenę stu pięćdziesięciu złotych możemy wybaczyć producentowi pewne niedociągnięcia.